از آنجای که هنر طلا خود فروشگاهی به صورت مستقیم نیست و شما برای خرید از محصول به سایت دیجیکال هدایت می شوید رویه های بازگرداندن کالا همان رویه های باز گرداندن دیجیکالا می باشد.

لازم به ذکر می باشد که سایت هنر طلا برای تست این مورد که در رویه های بازگرداندن طلا و جواهرات قابل انجام هست، کالاهای را خریداری کرده و مرجوع کرده ایم و می توانیم به شما بگوییم امکان بازگردادن کالا به صورت رایگان برای شما وجود دارد و ممکن هست با توجه به اینکه تا درخواست مرجوعی را ثبت کنید، کالا از شما دریافت شود مجدد و به انباز برده شده و بررسی شود ممکن هست 3 تا 5 روز طول بکشد که بعد از این پول را می توانید بگویی به حساب کاربری دیجیکالای شما واریز کنن یا یک شماره شبا باید وارد کنید تا پول به حساب شما واریز شود. در این فرآیند شما با دیجیکالا کار می کنید و همه ای این اتقاق ها در پنل دیجیکالای شما انجام خواهد گرفت.

اما در صورت هر گونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی در جریان مرجوعی کالا می توانید با شماره ۶۱۹۳۰۰۰۰ – ۰۲۱ که پشتیبانی دیجیکالا می باشد تماس حاصل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم که ویدیو زیر را مشاهده نمایید

همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه رویه های بازگشت خود سایت دیجیکالا مراجعه نمایید.

لازم به ذکر می باشد در صورت همکاری سایت هنر طلا با دیگر فروشگاه ها رویه های بازگشت کالا در آن سایت ها را هم بررسی و برای شما در همین صفحه قرار خواهیم داد.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر زیر همین صفحه کامنت بگذارید تا ما به شما پاسخ دهیم.

فهرست