مرتب‌سازی محصولات:

گردنبندهای طلا زنانه

مرتب‌سازی محصولات:

گردنبند طلا زنانه

با شیوع و همه گیری ویروس کرونا در سراسر دنیا، سبک خرید افراد تغییر پیدا کرده و ترجیح می‌دهد که خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

ممکن است شما برای خرید گردنبند طلا زناه به صورت آنلاین دچار شک و تردید باشید. زیرا به دلیل بالا بودن مبلغ تراکنش ممکن است بگویید که در صورت نارضایتی از گردنبند طلا خریداری شده چه اقدامی می‌توانم بکنم؟

ما در هنر طلا سعی کرده ایم تا با رفع این مشکل بصورت امکان وجود مرجوعی، خرید مطمئنی را برای گردنبند طلا زنانه بصورت انلاین تجربه کنید

در ادامه به مراحل خرید و نحوه مرجوعی می پردازیم ؛

ما درهنر طلا فروش مستقیم نداریم، یعنی شما برای خرید گردنبدن طلا زنانه مورد نظر خود در سایت ما پرداختی را انجام نمی‌دهید بلکه با کلیک بر روی دکمه خرید از دیجیکالا وارد صفحه محصول مورد نظر در دیجیکالا می‌شوید و پرداخت خود را در سایت دیجیکالا انجام می‌دهید و این خود گواهی بر تضمین رسیدن و بیمه بودن محصول می‌باشد تا از پرداخت پول خود مطمئن باشید و به راحتی بتوانید آن را پیگیری نمایید.

پس از خرید کالا و رسیدن آن به دست شما در صورت نارضایتی از کالا می‌توانید به پروفایل خود در دیجیکالا مراجعه کنید و درخواست مرجوعی محصول را داشته باشید، که روندی کاملا راحت و بدون هیچ گونه مشکلی است. پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، سفیر دریافت دیجیکالا به شما مراجعه می‌کند و گردنبند طلا را از شما پس گرفته و به شرکت تحویل می‌دهد. پس از دریافت گردنبند طلا توسط شرکت، پیامی حاوی مرجوع شدن خرید را دریافت می کنید. حال شما می‌توانید باز به پروفایل خود مراجعه نمایید و درخواست دهید که کل مبلغ پرداختی را به حساب مورد نظر شما واریز کنند (برای اینکار لازم است شماره شبا حساب خود را در قسمت مورد نظر درج کنید).

گردنبند طلا زنانه
امتیاز دهید
فهرست