نیمست‌های طلا زنانه

مرتب‌سازی محصولات:

نیم ست طلا زنانه
راهنمای خرید نیم ست طلا

با توجه به شرایط کنونی در دنیا، افراد ترجیح می‌دهند که خرید‌های خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

اما خرید نیم ست طلا به صورت آنلاین به دلیل مبلغ بالای تراکنش ممکن است شما را دچار تردید کند که در صورت نارضایتی از نیم ست طلا خریداری شده چه اقدامی کنید؟

ما در هنر طلا سعی کرده ایم تا با رفع این مشکل بصورت امکان وجود مرجوعی ، خرید مطمئنی را از نیم ست طلا بصورت انلاین تجربه کنید.

در ادامه به مراحل خرید و نحوه مرجوعی می‌پردازیم:

ما در هنر طلا فروش مستقیم نداریم، یعنی شما برای خرید نیم ست طلا مورد نظر خود در سایت ما پرداختی را انجام نمی‌دهید، بلکه با کلیک بر روی دکمه خرید از دیجیکالا وارد صفحه محصول مورد نظر در دیجیکالا می‌شوید و پرداخت خود را در سایت دیجیکالا انجام می‌دهید و این خود گواهی بر تضمین رسیدن و بیمه بودن محصول می‌باشد تا از پرداخت پول خود مطمئن باشید و به راحتی بتوانید آن را پیگیری نمایید.

پس از خرید کالا و رسیدن آن به دست شما در صورت نارضایتی از کالا می‌توانید به پروفایل خود در دیجیکالا مراجعه کنید و درخواست مرجوعی محصول را داشته باشید، که روندی کاملا راحت و بدون هیچ گونه مشکلی است. پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، سفیر دریافت دیجیکالا به شما مراجعه می‌کند و نیم ست طلا را از شما پس گرفته و به شرکت تحویل می‌دهد. پس از دریافت نیم ست طلا توسط شرکت، پیامی حاوی مرجوع شدن خرید را دریافت می کنید. حال شما می‌توانید باز به پروفایل خود مراجعه نمایید و درخواست دهید که کل مبلغ پرداختی را به حساب مورد نظر شما واریز کنند (برای اینکار لازم است شماره شبا حساب خود را در قسمت مورد نظر درج کنید).

امتیاز دهید
فهرست