نیم ست طلا شیک – به همراه وزن و بررسی

نیم‌ست

نیم ست طلا شیک Solay

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Solay یک نیم ست به سبک کلاسیک می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا همانند آسیاب بادی است که از پره‌های تشکیل شده که در هنگام وزدیدن باد شروع به چرخش می‌کتد. این آسیاب ما دارای هشت پر می‌باشد که چهارتای آن بدون نگین و جلای براق می‌باشد و چهارتای آن دارای دو برلیان می‌باشد که برلیان‌ها در دو سایز کوچک و بزرگ هستند. در مرکز این آسیاب یک برلیان با اندازه‌ای تقریبا درشت قرار دارد که خود را به خوبی در مرکز آسیاب نشان می‌دهد.

اندازه گوشواره چیزی حدود ۰.۹۸ سانتیمتر هست و مدل آن نیز میخی می‌باشد. وزن این گوشواره ۲.۲۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

اندازه گردنبند تقریبا ۱.۰۴ سانتیمتر می‌باشد و زنجیر به صورت ثابت به مدال متصل شده است. وزن این گردنبند ۲.۳۷۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست طلای شیک ۴.۶۶۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Prime

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Prime یک نیم ست به سبک کلاسیک می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا همانند یک سنگ کتیبه می‌ماند که اعداد به صورت یونابی بر روی آن نقش بسته‌اند. این کتیبه دارای دو قسمت می‌باشد. یک قسمت که در گردنبند سمت چپ است قسمت مستعطیلی کشیده‌ای است که اعداد را درون خود دارد و در قسمت راست بالا ما یک تکه کوچه را مشاهده می‌کنیم که در زیر آن یک نیم حلقه وجود دارد تا قطعه‌ای جدایی را که درون خود چهار سنگ برلیان را نگهداری می‌کند بتواند نگه دارد.

نوع پوشش این گوشواره کلیپسی می‌باشد که ارتفاع آن به همراه کلیپس ۲.۲۳ سانتیمتر می‌باشد (اندازه کلیپس ۱ سانتیمتر) و عرض گوشواره ۰.۵۶ سانتیمتر می‌باشد. ورن گوشواره ۲.۱۳۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

نوع آویز این گردنبند پاپیون اشکی می‌باشد که ارتغاع آن به همراه پاپیون ۱.۷۶ سانتیمتر می‌باشد و عرض گردنبند ۰.۶۷ سانتیمتر می‌باشد. وزن گردنبند ۲.۰۱۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست طلای شیک ۴.۱۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Owl

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Owl یک نیم ست به سبک فانتزی می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا یک جقد می‌باشد که بدن آن با نگین‌های قرمز پوشانده شده است و آبکاری مشکی در لابه‌لای سنگ‌های قرمز خود را نشان می‌دهد. سر جقد به صورت طلای یک‌دست می‌باشد که روی آن با گوارس‌های کوچک به خوبی برجسته شده است. چشم این جغد با نگین قرمز رنگ به خوبی در وسط یک گوارس‌های که دور آن قرار گرفته است نشان می‌دهد.

نوع پوشش گوشواره این نیم ست میخی می‌باشد. ارتفاع گوشواره ۰.۹۵ سانتیمر و عرض آن ۰.۸ سانتیمتر است و وزن آن ۱.۶۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

نوع آویز این گردنبند این نیم ست به صورت زنجیر متصل به قسمت ابروهای جغد می‌باشد. ارتفاع گردنبند ۰.۹۳ سانتیمتر و عرض آن ۰.۸۳ سانتیمتر می‌باشد و وزن آن ۲.۰۵۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این ست طلای شیک ۳.۷۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Vancleef

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Vancleef یک نیم ست به سبک کلاسیک می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا بسیار محبوب و شناخته شده است. ون‌ کلیف به کار رفته در این طرح به صورت مشکی می‌باشد که لبه‌های آن توسط زه باریکی از طلا پوشانده شده است.

نوع پوشش گوشواره این نیم ست میخی می‌باشد. اندازه این گوشواره ۰.۶۶ سانتیمتر می‌باشد و وزن آن ۱.۰۸۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

نوع آویز این گردنبند متحرک می‌باشد که دانه آخر زنجیر درون حلقه‌ای که به ون‌کلیف متصل هست قرار دارد. اندازه گردنبند ۰.۶۹ سانتیمر است و وزن آن ۱.۴۸۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست طلای شیک ۲.۵۶۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Luce Crown

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Luce Crown یک نیم ست با طرح فانتزی می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا یک تاج می‌باشد که بر روی آن یازده نگین برلیان با مجراجکاری تمیز چنگ مشترک قرار گرفته است. این مدل بسیار مناسب هدیه می‌باشد که می‌توان از آن در مراسم‌های مانند تولد استفاده کرد.

مدل پوشش این گوشواره کیلیپسی می‌باشد که تاج خود قسمتی از کلیپس می‌باشد. ارتفاع گشواره ۰.۹۵ سانتیمتر و عرض آن ۰.۷۸ سانتیمتر می‌باشد که این عرض تاج هست در حیقیت و ارتفاع تاج ۰.۶۶ سانتیمتر می‌باشد. وزن این گوشواره ۱.۲۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

مدل آویز گردنبند این نیم ست حلقه‌چه می‌باشد که زنجیر به حلقه‌ای که به صورت اریب در سمت چپ و راست تاج نصب شده است چفت شده. ارتفاع تاج ۰.۵۵ سانتیمتر و عرض آن ۰.۶۸ سانتیمتر می‌باشد. وزن این گردنبند به همراه زنجیر ۱.۴۵۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست طلای شیک ۲.۷۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Plina

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Plina یک نیم ست به سبک کلاسیک و فلاور می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا یک گل پنچ پر می‌باشد که در واقع خط دور گل را تجسم می‌کتد. در حقیقت می‌شود گفت که گل‌برگ‌های این گل تو خالی ساخته شده است. بر روی یکی از این گلبرگ‌ها هفت نگین برلیان در کوچک‌ترین سایز با ظرافت هرچه تمام‌تر نصب شده اند. در مرکز این گلبرگ‌ها برلیان زیبای که به خوبی تشان دهند وسط یک گل می‌باشد نصب شده است.

مدل پوشش این گوشواره میخی است. اندازه این گوشواره ۰.۹ میلیمتر است. وزن آن ۰.۷۵۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

مدل آویز گردنبند این نیم ست حلقه‌چه می‌باشد که زنجیر به حلقه‌ای که به صورت اریب در سمت چپ و راست گل نصب شده است چفت شده. اندازه این گل ۰.۹۴ سانتیمتر می‌باشد. وزن آن به همراه زنجیر ۱.۳۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست طلای شیک ۲.۱۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Epin

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Epin یک نیم ست با طرح کلاسیک می‌باشد. طرج این نیم ست شیک طلا بینهایت است. این بینهایت از یک مفطول یک تکه ساخته شده است که به صورت دورانی سه دور چرخش داشته است و بر روی یکی از لبه‌های بیرونی پنج نگین برلیان با کیفیت قرار گرفته است.

نوع پوشش این گوشواره میخی می‌باشد. ارتفاع گوشواره ۰.۸۱ سانتیمتر و عرض آن ۰.۷۷ سانتیمتر می‌باشد. وزن گوشواره ۰.۷۷۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

آویز این گردنبند به زنجیر جوش خورده است. ارتفاع گردنبند ۰.۹۵ سانتیمتر و عرض آن ۰.۹ سانتیمتر می‌باشد. ورن گردنبند با زنجیر ۱.۶۱۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست ۲.۳۸۰ گرم با طلای ۱۸k با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Flynn

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Flynn یک نیم ست سبک لاو می‌باشد. این نیمست از یک سنگ قلب نصبتا بزرگ استفاده کرده است که قطعه طلای استفاده در آن همانند طرح شعله آتشی هست که قلب در بالا و داخل این شعله قرار دارد. نمادی از عشق و دوست داشتن ابدی. می‌تواند هدیه بسیاز مناسبی برای روز ولیتاین و یا سالگرد ازدواج باشد.

مدل پوشش این گوشواره میخی می‌باشد. ارتفاع بیرون به بیرون گوشوره ۰.۷۹ سانتیمتر و عرض بیرون به بیرون ۰.۷۳ سانتیمتر می‌باشد. وزن این گوشواره ۰.۶۵۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

گردنبند توسط یک حلقه‌چه به یک پاپیون وصل شده که زنجیر به راحتی از داخل پاپیون عبور می‌کند. ارتفاع بیرون به بیرون گردنبند به همراه پاپیون ۱.۵ سانتیمتر است و عرض آن ۰.۷۴ سانتیمتر. وزن آن به همراه زنجیر ۱.۵۷۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست ۲.۲۲۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Kelina

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Kelina یک نیم ست شیک با طرج لاو می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا یک قلب است که در درون خود یک طرح بینهایت را هم تشکیل داده است و یک سنگ قلب تقریبا بزرگ بر روی کار به چشم می‌خورد. همچنین سه سنگ برلیان کوچک بر روی یکی از لبه‌های این نیم ست دیده می‌شود. این طرح عشقی ابدی را در درون خود دارد و گویی برای نمایان کردن عشقی چندین ساله ساخته شده است.

نوع پوشش این گوشواره کیلیپسی می‌باشد. ارتفاع گوشواره به همراه کلیپس ۲.۱ سانتیمتر و عرض بیرون به بیرون ۰.۸ سامتیمتر می‌باشد و وزن آن ۱.۸۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

نوع آویز این گردنبند پاپیون می‌باشد. ارتفاع گردنبند به همزاه پاپیون ۱.۵۵ سانتیمتر و عرض آن ۱.۰۲ سانتیمتر می‌باشد. وزن گردنبند به همزاه زنجیر ۱.۵۱۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیمست ۳.۳۵۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Rael

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Rael یک نیم ست شیک یه سبک وی می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا همانند حروف V انگلیسی می‌باشد که در یک طرف آن هشت برلیان قرار گرفته‌اند. جالبی این مدل اینجاست که روی قسمتی که برلیان‌ها نصب شده‌اند یک لبه باریک از طلا همچنان وجود دارد و این مدل را بسیار خاص جلوه می‌دهد.

مدل پوشش این گوشواره میخی می‌باشد اما طرح کلی گوشواره به صورت آویز می‌باشد. ارتفاع بیرون به بیرون گوشواره ۲.۸۵ سانتیمتر و عرض بیرون به بیرون ۰.۴۷ سانتیمتر می‌باشد. وزن آن ۱.۲۰۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

نوع اتصال گردنبند به زنجیر با حلقه‌جه و به صورت متحرک می‌باشد. ارتفاع گردنبند ۱.۰۶ سانتیمتر و عرض آن ۱.۱۵ سانتیمتر است. وزن آن ۱.۳۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست شیک ۲.۵۴۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Eti

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Eti یک نیم ست به سبک لاو می‌باشد. طرح این نیم ست شیک طلا همانند یک پروانه است. این پروانه ما از چهار سنگ اشک تشکیل شده است. این اشک‌ها طوری در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند که همانند بال‌های پروانه شده‌اند.

نوع پوشش این گوشواره میخی می‌باشد. ارتفاع بیرون به بیرون این گوشواره ۰.۷۵ سانتیمتر و عرض آن ۰.۶۸ سانتیمتر است. وزن گوشواره ۰.۷۳۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

مدل آویز گردنبند این نیم ست حلقه‌چه می‌باشد که زنجیر به حلقه‌ای که به صورت اریب در سمت چپ و راست اشک نصب شده است چفت شده. ارتفاع بیرون به بیرون ۰.۶۲ سانتیمتر و عرض بیرون به بیرون ۰.۸۵ سانتیمتر می‌باشد. وزن آن ۱.۳۶۰ گرم به همراه زنجیر با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست ۲.۰۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Mirage

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Mirage یم نیم ست به سبک فشن می‌باشد. طرح این نیم ست دایره‌های می‌باشد که به صورت کونیک از بزگ به کوچک در سه سایز در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. این گردنبند نمادی از پاکی و زلالی می‌باشد و حسی آرامش بخش برای خود و اطرافیان شما به همراه می‌آوزد.

نوع پوشش این گوشواره میخی می‌باشد. تفاوت طرح گوشواره با گردنبند در این هست که گوشواره دارای ۳ سنگ می‌باشد. ارتفاع گوشواره ۰.۹۲ سانتیمتر و عرض بیرون به بیرون آن ۰.۴۹ سانتیمتر می‌باشد. وزن گوشواره ۰.۹۰۰ گرم

مدل آویز گردنبند این نیم ست حلقه‌چه می‌باشد که زنجیر به حلقه‌ای که به صورت اریب در سمت چپ و راست کوچکترین سنگ نصب شده است چفت شده. ارتفاع گردنبند ۰.۶ سانتیمتر و عرض آت ۱.۳۷ سانتیمتر می‌باشد. وزن آن به همرا زنجیر ۱.۳۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

وزن این نیم ست شیک طلا ۲.۲۹۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.


نیم ست طلا شیک Rev

نیم ست طلا شیک

نیم ست طلا شیک Rev یک نیم ست به سبک فشن می‌باشد. این نیم ست طلا شیک طرحی همانند یک بلور برفی زیبا زیر دوربین ماکرو را دارد. این طرح بسیار مناسب برای مهمانی‌ها می‌باشد. برلیان‌ها به زیبایی تمام در سرتاسر این طرح پخش شده‌اند و به خوبی یک کار ایدعال برای انتخاب را تشکیل داده‌اند.

نوع پوشش این گوشواره میخی می‌باشد. اندازه گوشواره ۰.۸۱ سانتیمتر می‌باشد. وزن آن ۰.۸۰۰ گرم با طلای ۱۸K می‌باشد.

نوع آویز این گردنبند پاپیونی می‌باشد. اندازه این گردنبند  ۰.۸۹ سانتیمتر می‌باشد که ارتفاع گردنبند به همراه پاپیون ۱.۴ سانتیمتر می‌باشد. وزن این گردنبند به همراه زنجیر ۱.۳۸۰ گرم با طلای ۱۸ عیار می‌باشد.

وزن این نیم ست شیک طلا ۲.۱۸۰ گرم با طلای ۱۸ عیار می‌باشد.


امدیوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

لطفا به این مطلب از طریق ستاره‌های زیر امتیاز دهید.

:به این مطلب امتیاز دهید!

مطالب پر بازدید

نوشته‌های محبوب

فروشگاه طلا و جواهر

جدیدترین مطالب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نوشته‌های مرتبط

جدیدترین مطالب فروشگاه طلا و جواهرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست