10 مدل سرویس جواهر عروس 2020 [ به همراه وزن ]

مدل سرویس جواهر عروس از دیرباز تا کنون یکی از مورد علاقه‌ترین خریدها در مراسم قبل عروسی بوده و هست. عروس‌ها یکی از بهترین کادوهای که می‌تواند دریافت کنند در مراسم عقد یک سرویس زیبای طلای سفید جواهر می‌تواند باشد که قلب آنها پر از مهر می‌کند.

حال با توجه به شرایط کنونی کشور که قیمت طلا افزایش پیدا کرده است معمولا خانواده‌ها از خرید مدل سرویس جواهر عروس چشم پوشی می‌کنند اما بعضی ها هم ترجیح می‌دهند مدل سرویس جواهر عروس سبکی را پیدا کنند که هم بتواند به عنوان یک پس انداز در آینده از آن استفاده کنند و هم دل عروس زیبای خود را شاد کنند.

امیدوار هستیم که این ۱۰ مدل سرویس جواهر عروس را که برای شما قرار داده‌ایم بتواند در انتخاب‌ شما برای خرید و یا سفارش ساخت گزینه‌ای مناسبی باشد.

مدل سرویس جواهر عروس یک

زنجیر این مدل به صورت دایره می‌باشد که داخل هر دایره یک برلیان ظریف کار شده است و دونه زنجیرها به صورت دو تای به هم چسبیده هستند و نوع اتصال زنجیرها از زیر به صورت لامه‌ای می‌باشد.

دستبند و گردنبند این سرویس از نوع قفل طوطی می‌باشد که دارای اطمینان مناسبی جهت ضعیف نبودن قفل می‌باشد.

همچنین گوشواره این مدل سرویس جواهر عروس به صورت میخی می‌باشد.

طرح این سرویس به صورت پراکنده  می‌باشد و از اشکال مختلفی همچون: دایره، مارکیز، فلاور، اشک و سنگ تک برای طرح کلی استفاده شده است که بر روی هر کدام از اشکال بسته به نوع شکل از یک تا پنج برلیان نصب شده است.

وزن این سرویس ۱۹.۲۰۰ گرم می‌باشد. بسته به نوع مکانی که این سرویس را خریداری می‌کنید قیمت آن می‌تواند متفاوت باشد اما با قیمت طلای ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومانی قیمت این سرویس چیزی حدود ۳۲ میلیون تومان می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس دو

زنجیر این مدل سرویس جواهر عروس شبیه به طرح مارکیز می‌باشد که وسط آن خالی می‌باشد و اینکار علاوه بر اینکه سبک طراحی زنجیر باشد بیشتر برای سبک‌تر شدن مدل سرویس جواهر عروس در نظر گرفته شده است.

گردنبند و دستبند این سرویس از قفل طولی برای اتصال به هم بهره برده است.

گوشواره این مدل سرویس جواهر به صورت میخی است.

طرح این سرویس مارکیز می‌باشد که بر روی هر مارکیز شش برلیان به صورت چنگ مشترک نصب شده است و در بین مارکیزها به صورت پراکنده از یک سنگ باگت نیز استفاده شده است.

وزن این سرویس ۱۶.۴۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این سرویس می‌تواند بسته به مکانی که آن را سفارش می‌دهید و یا خرید می‌کنید متفاوت باشد. اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم قیمت این سرویس می‌شود حدود ۲۷ میلیون تومان.

مدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس سه

زنجیر این مدل سرویس جواهر عروس به صورت دایره دامله می‌باشد.

قفل دستبند و گردنبند از مدل طوطی می‌باشد که بتواند به خوبی وزن سرویس مورد نظر را تحمل کند.

مدل گوشواره این سرویس میخی است.

طرح این سرویس دانه‌های گرد به همراه باگت‌ در دو سایز می‌باشد که یک در میان یک دایره کوچک که در وسط آن یک برلیان هم نصب شده است قابل مشاهده است.

وزن این سرویس ۲۷.۲۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این سرویس بسته به مکانی که آن را تهیه می‌کنید می‌تواند متفاوت باشد اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ در نظر بگیریم قیمت اینکار چیزی حدود ۴۵ میلیون تومان نیز می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس چهار

زنجیر استفاده شده از این سرویس به صورت دانه‌های ریز دایره می‌باشد که به صورت کاملا حرفه‌ای به هم متصل شده اند. دایره‌ها جهت سبک‌تر شدن تو خالی در نظر گرفته شده‌اند.

قفل استفاده شده در دستبند و گردنبند این مدل قفل طوطی می‌باشد.

همچنین گوشواره این مدل سرویس جواهر عروس به صورت میخی می‌باشد.

طرح این سرویس یک طرح کژوال می‌باشد که در آن از سنگ‌های ریز به همراه سنگ‌های درشت به علاوه مارکیز دو برلیانی تشکیل شده است. چیدمان المان‌های به کار رفته ناهمگون است و زیبای ویژه‌ای را به شما هدیه می‌دهد.

وزن این سرویس ۲۰.۵۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این سرویس بسته به مکانی که آن را خریداری می‌کنید و یا سفارش می‌دهید می‌تواند متفاوت باشد. اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم چیزی حدود ۳۴ میلیون تومان می‌شود.

مدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس پنج

زنجیر این مدل سرویس جواهر عروس همانند مدل قللی از دانه‌های ریز تو خالی تشکیل شده است که به خوبی در کنار یک دیگر قرار گرفته‌اند. دستبند و گردنبند این سرویس از قفل طوطی برای بسته شدن استفاده کرده است که دارای اطمینان مناسبی جهت ضعیف نبودن قفل می‌باشد.

همچنین گوشواره این مدل سرویس جواهر عروس به صورت میخی می‌باشد.

طرح این سرویس یک طرح کلاسیک می‌باشد، یک مربع که بر روی آن یک برلیان نصب شده است و به دو مربع از بالا و پایین کناره خود اتصال داره که یک شکل بسیار زیبا و کلاسیک را ایجاد کرده‌اند.

وزن این سرویس ۱۶.۵۰۰ گرم می‌باشد. اگر شما بخواهید این سرویس را تهیه کنید بسته به مکانی که از آن خرید می‌کنید و یا آن را سفارش می‌دهید می‌تواند متفاوت باشد اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم قیمت این مدل سرویس جواهر عروس چیزی حدود ۲۸ میلیون تومان می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس شش

زنجیر این مدل سرویس جواهر عروس گرد ریز می‌باشد.

نوع قفل این دستبند و گردنبند طوطی می‌باشد.

گوشواره این سرویس از نوع میخی می‌باشد.

طرح این سرویس مارکیز‌های هست که به شکل فلش در آمده اند و به صورت کونیک نیز هستند. چهار مارکیز به صورت پیکانی که کنیک هم هستند به یک دایره متصل می‌شوند که طرحی فوق‌العاده رویایی و چشم نواز را به وجود آورده‌اند. گوشواره این سرویس نیز از همین طرح اما به صورت بر عکس بهره برده است که در نوع خود واقعا زیبا است.

وزن این سرویس ۲۱.۶۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این سرویس با توجه به مکانی که از آن خرید می‌کنید و یا سفارش می‌دهید می‌تواند متفاوت باشد. اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم قیمت این سرویس حدود ۳۶ میلیون تومان می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس هفت

مدل زنجیر این سروس جواهر عروس مستعطیل می‌باشد. این مدل زنجیر یکی از شکیل ترین دانه‌های زنجیر می‌باشد که به صورت کاملا حرفه‌ای لامه بندی و سر هم شده است.

قفل استفاده شده در ساخت دستبند و گردنبند این مدل سرویس جواهر عروس قفل طولی می‌باشد.

همچنین گوشواره این سرویس از نوع کلیپسی می‌باشد.

طرح این مدل سرویس جواهر عروس مارکیز می‌باشد که از برلیان های تکی هم در تزئین این مدل استفاده شده است. گردنبند این مدل سرویس جواهر عروس نصف آن مارکیز و نصف دیگر آن برلیان‌های تکی نامنظم می‌باشد که طرحی جدید و متفاوت را برای شما به همراه دارد.

وزن این سرویس ۲۱.۰۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این سرویس بسته به مکانی که از آن خرید می‌کنید و یا سفارش می‌دهید می‌تواند متفاوت باشد اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ در نظر بگیریم قیمت این سرویس چیزی حدود ۳۵ میلیون می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس هشت

این مدل هماند مدل قبلی می‌باشد با این تفاوت که قسمت شرابه‌ای آن حذف شده است.

وزن این سرویس ۱۹.۰۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این سرویس بسته به مکانی که از آن خرید می‌کنید و یا سفارش می‌دهید می‌تواند متفاوت باشد اما اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ در نظر بگیریم قیمت این سرویس چیزی حدود ۳۲ میلیون می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس نه

زنجیر این مدل سرویس جواهر عروس دانه‌های گرد ریز می‌باشند که به صورت یک‌دست و کاملا حرفه‌ای در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

دستبند و گردنبند این سرویس از قفل طوطی برای بسته شدن استفاده کرده است که دارای اطمینان مناسبی جهت ضعیف نبودن قفل می‌باشد.

همچنین گوشواره این مدل سرویس جواهر عروس به صورت میخی می‌باشد.

طرح این سرویس یک طراحی منظم می‌باشد که دانه‌های برلیان به صورت دو به یک هستند و پست سر هم قرار گرفته‌اند و طرح مرکزی دستبند و گردنبند کاملا بر اساس سلیقه سازنده ساخته شده است که این نشان از خاص بودن این مدل سرویس جواهر عروس دارد.

وزن این سرویس ۱۶.۴۰۰ گرم می‌باشد. قیمت این مدل سرویس جواهر عروس بسته به مکانی که آن را تهییه می‌کنید و یا سفارش می‌دهید می‌تواند متفاوت باشد. اگر قیمت طلا را ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم قیمت این مدل سرویس عروس چیزی حدود ۲۷ میلیون می‌باشد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

مدل سرویس جواهر عروس ده

زنجیر این مدل سرویس جواهر عروس دانه‌های گرد ریز می‌باشند که به صورت یک‌دست و کاملا حرفه‌ای در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

قفل استفاده شده در ساخت دستبند و گردنبند این مدل سروی جواهر عروس قفل طوطی می‌باشد.

همچنین نوع گوشواره این سرویس کلیپسی می‌باشد.

طرح این گردنبند تشکیل شده از مارکیز و برلیان‌های تک به همرا یک فلاور هالو می‌باشد که ظرافت خاصی را می‌توان در این مدل سرویس جواهر عروس مشاهده کرد.

مدل سرویس جواهر عروسمدل سرویس جواهر عروس

امیدوار هستیم این مطلب مدل سرویس جواهر عروس برای شما مفید بوده باشد.

همچین لطفا از طریق ستاره‌های زیر به این مطلب امتیاز دهید و اگر سوال در رابطه با این مدل سرویس‌های جواهر عروس داشتید می‌توانید در قسمت کامنت مطرح کنید تا به پرسش شما کاربر گرامی پاسخ داده شود.

:به این مطلب امتیاز دهید!

مطالب پر بازدید

نوشته‌های محبوب

فروشگاه طلا و جواهر

جدیدترین مطالب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نوشته‌های مرتبط

جدیدترین مطالب فروشگاه طلا و جواهرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست