20 مدل انگشتر حلقه ازدواج جدید

عروس داماد

در این مطلب از سایت ۲۰ مدل “انگشتر حلقه ازدواج” جدید را برای شما آماده کرده‌ایم.

برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی در موبایل روی عکس‌ها ضربه بزنید و در لپتاپ یا کامپیوتر می‌توانید کلیک کنید و اندازه بزرگ تر تصاویر را مشاهده کنید.

انگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره یک از طراحی موج دار بهره برده که روی بالای آن مات ضربه ای زیبایی است که لبه کناری انگشتر به صورت یک طرفه براق می‌باشد. همچنین وسط انگشتر یک نگین به انداره ای پنهای انگشتر می‌باشد که از مخراجی کاسه‌ای نیز بهره برده است. وزن این حلقه ست با هم ۲.۳۰۰ گرم می‌باشد. همچنین پهنای این انگشتر ۲.۲ میلیمتر می‌باشد، هم مردانه هم زنانه.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره دو از طراحی دامله بهره برده که شبیه به حلقه های کلاسیک می‌باشد، با این تفاوت که نگین تکی در وسط این ست قرار دارد که تمام پهنای انگشتر را گرفته و به صورت مخراج کاری چنگی می‌باشد که به خوبی خود را نشان می‌دهد. وزن این انگشتر حلقه ازدواج روی هم ۲.۳۰۰ گرم می‌باشد. همچنین پهنای این ست هم مردانه هم زنانه ۲.۱ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره سه از طراحی کلاسیک و فوق‌العاده زیبای طرح پیچ و یا تاب خورده بهره برده که با جلای فوق‌العاده زیبای کار به خوبی و زیبای خود را داخل انگشت دست نشان می‌دهد. وزن این ست روی هم حدود ۲.۷۰۰ گرم می‌باشد. لازم به ذکر هست که این ست قابل سایز مردن نمی‌باشد و پیشنهاد می‌شود در انتخاب سایز بسیار دقت نمایید.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره چار یک انگشتر باریک و ظریف می‌باشد که دارای ضخامت بیشتری نسبت به انگشترهای قبلی می‌باشد و در طراحی خود از سبک دامله بهره برده. در وسط این انگشتر یک نگین بسیار کوچک قرار داده شده است که یک برش از سطح کار پایینتر می‌باشد و مخراجی این نگین به صورت چهار چنگ می‌باشد. وزن این ست ۲.۴۰۰ گرم می‌باشد. پهنای این ست ۱.۴ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره پنج یک انگشتر کژوال می‌باشد که طراحی منحصر بفردی را دارد. در طراحی این انگشتر قسمت یک پنجم میانی این انگشتر از فرم دامله خارج شده و پهنای کار مقداری افزایش یافته و سطح روی کار نیز مات اسکاجی شده و مقداری فضای خالی در نظر گرفته شده و در ادامه یک مستعطیل که درون آن چهار نگین قرار داده شده که از مخراج کاری چنگ مشترک بهره برده اند. همچنین کنارهای این انگشتر به طرح پیکان در میان انگشتر به هم رسیده اند که این مورد طراحی این انگشتر را منحصر به فرد کرده است. وزن این ست با هم ۳.۳۰۰ می‌باشد. پهنای انگشتر مردانه ۳.۷ میلیمتر و پهنای انگشتر زنانه ۳.۲ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره شش از طراحی شش گوشه یا لانه زنبوری بهره برده. زیر این انگشتر تا جای ممکن برای سبکتر شدن وزن طلای بکار رفته خالی شده است. رکاب این انگشتر از نصفه به پایین از طرح لانه زنبوری خارج شده و حالتی باریک و ساده را به خود گرفته است. وزن انگشتر مردانه ۱.۶۰۰ می‌باشد و پهنای آن ۳ میلیمتر می‌‌باشد. وزن اگنشتر زنانه ۱.۰۰۰ گرم و پهنای آن ۲.۸ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره هفت بیلینکگوگ نام دارد. طرح کلی این انگشتر مات می‌باشد اما قسمت یک چهارم روی کار دارای دو پیچ کوچک و جلای خیره کننده ای می‌باشد که در میان انگشتر برش کوچکی زده شده است و درون آن یک نگین قرار داده شده است که از مخراجکاری چنگی و کاسه‌ای بهره برده است. وزن انگشتر مردانه ۱.۵۰۰ گرم و پهنای آن ۲.۲ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر زنانه ۱.۰۰۰ و پهنای آن ۲.۱ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره هست برینگ نام دارد. این انگشتر در طراحی خود از یک پیج در وسط کار بهره برده که به صورت اوریب و بر روی شیب پیچ طرح جلوا هشت پر زده شده است که جلای بسیار زیبای را به این انگشتر داده است. وزن این ست ۲.۲۰۰ گرم می‌باشد و پهنای این انگشتر ۱.۸ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره نه دی‌ران نام دارد. این انگشتر در عین حال که رکاب ساده‌ای دارد روی آن سمت جم شده‌ای وجود دارد که در میان انگشترهای معرفی شده بسیار متفاوت می‌باشد و بسیار کلاسیک می‌باشد. همچنین گزینه‌ای مناسبی برای حلقه‌ای آقایان می‌باشد. وزن انگشتر مردانه ۱.۴۰۰ می‌باشد و وزن انگشتر زنانه ۱.۰۰۰ گرم می‌باشد. پهنای این ست ۱.۹ میلیمتر می‌باشد که علاوه بر ظریف بودن خود را به خوبی نشان می‌دهد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر شماره ده دیاگوناول نام دارد. این انگشتر از جمله انگشترهای مورد علاقه زوج ها می‌باشد. طرح پیج خورده این انگشتر دارای پنج سنگ در میانه و به صورت اوریب بر روی موج پیچ می‌باشد. وزن انگشتر مردانه این انگشتر ۱.۵۰۰ گرم می‌باشد و پهنای آن ۴.۲ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر زنانه این انگشتر ۱.۱۰۰ گرم می‌باشد و پهنای آن ۳.۶ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره یازده رامزی نام دارد. این انگشتر در طراحی خود از شکل هندسی لوزی و یا خشت استفاده کرده است، که خود را بسیار مدرن نشان می‌دهد. مناسب برای زوج‌های جوان و فانتزی پسند می‌باشد. وزن انگشتر مردانه ۱.۴۰۰ می‌باشد و پهنای آن ۵.۳ میلیمتر نیز می‌باشد. وزن انگشتر زنانه ۱.۱۰۰ گرم و پهنای آن ۴.۹ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره دوازده که ما آن اسم آن را آلین گذاشته ایم. این انگشتر از طراحی کلاسیک پیج خورده بهره برده که انگشتر مردانه آن دارای یم نگین به صورت چهارچنگ می‌باشد و وزن آن ۱.۷۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۲ میلیمتر می‌باشد. انگشتز زنانه این مدل که پیشنهاد می‌شود رنگ آن متفاوت از انگشتر آقا باید دارای سه نگین در وسط کار می‌باشد و وزن آن ۱.۴۰۰ می باشد و پهنای آن ۳ میلیمتر نیز هست. کاری کلاسیک و فوق‌العاده نمایان. مناسب برای زوج‌های که در سنین ۴۰ سالگی می‌باشند.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره سیزده ما دارای طرحی فوق‌العاد کلاسیک می‌باشد و بیشتر مناسیب برای مهمانی‌های رسمی می‌باشد. نام این انگشتر بیسیک‌لاو می‌باشد. این انگشتر متفاوت از حلقه ست های دیگر می‌باشد که در این پست معرفی شده است و متفاوت آن در سنگ بکار رفته است. سنگ پرنس. سنگ پرنس از جمله گرانترین برش‌های سنگ در جهان ‌می باشد. مخراجی این سنگ به صورت رییی می‌باشد. همچنین میانه کار مقدار محسوسی از لبه‌های کار بالا تر می‌باشد که این برجستگی کلاسیک بودن این طرح را نیز بیشتر کرده است. وزن انگشتر مردانه ۱.۵۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۶ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر زنانه ۱.۳۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۱ میلیمتر نیز می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره چهارده ما دوریانا نام دازد. این ست از طراحی کلاسیک دامله به همراه برجستگی پیج ماندی بهره برده که منحصر بودن آن به سبک نگین کار شده داخل آن می‌باشد. گودی که نگین درون آن قرار گرفته کرد نیست و حالت بیضی دار و نگین از سمت عرض کار به صورت دیواره‌ای مخراج کاری شده است. این انگشتر کاملا براق و جلا خورده است. وزن انگشتر مردانه ۱.۸۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۲ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر زنانه ۱.۴۵۰ گرم و پهنای روی آن ۲.۹ میلیمتر نیز می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره پانزده ما مونتیو نام دارد. انگشتری با طراحی بسیاز مدرن. شما را کاملا بروز نشان می‌دهد. در طراحی این انگشتر مربع‌های به صورت یکی در میان مات و براق قرار داده شده اند و در وسط کار گودی قرار دارد که درون آن نگینی به صورت چهار چنگ قرار داده شده است. وزن انگشتر مردانه ۱.۴۰۰ گرم می‌باشد و پهنای آن ۴.۲ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر زنانه این ست ۱.۲۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۹ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره شانزده ما یومی‌یل نام دارد. این انگشتر طراحی بسیار مدرنیته دارد و از سبک‌های خاص برای خانم‌ها و آقایان می‌باشد و بسیار مناسب برای مهمانی‌های غیر رسمی می‌باشد. طراحی رکاب این انگشتر به صورت شیب دار می‌باشد که برش‌های از روی رکاب برداشته شده است و باعث به وجود آمدن سطح صاف تری شده است که به صورت مات مشاهد می‌کنید. در وسط یکی از همین برش‌ها یک گودی مربع شکل قرار دارد که داخل آن نگین بسیاز زیبای قرار دارد که به صورت چهار چنگ مخراجی شده است. مدل مردانه این ست تک نگین می‌باشد و ورن آن ۱.۸۰۰ گرم و پهنای آن ۲.۳ میلیمتر می‌باشد. مدل زنانه این ست دارای سه عدد نگین می‌باشد و ورن آن ۱.۴۰۰ گرم و پهنای آن ۲.۱ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره هفده وای‌رو نام دارد. وای‌رو طرحی کاملا کلاسیک دارد که یکطرف رکاب به صورت مثلث چپ و راستی می‌باشد و طرح دیگر آن به صورت شیب دار از وسط می‌باشد که بسیار خیره کننده هست. این انگشتر در مدل مردانه و زنانه خود از پنج نگین به صورت پنگ مشترک بهره برده است. وزن انشگتر مردانه ۱.۹۰۰ گرم می‌باشد و پهنای آن ۳.۳ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر مردانه ۱.۴۰۰ گرم و پهنای آن ۲.۹ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره هجده ما سیندرا نام دارد. سیندرا مدرنی هست که به شما زیبای چند وجهی را می‌بخشد. برش‌های متفاوت و بدون اندازه. در وسط این انگشتر نگیم زیبای گوی داخل یک شکاف قرار داده شده است که به خوبی توجه اطرافیان را می‌تواند به خود جلب کند. وزن انگشتر مردانه ۱.۸۵۰ گرم و پهنای آن ۳.۴ میلیمتر می‌باشد. ورن انگشتر زنانه ۱.۵۵۰ گرم و پهنای آن ۲.۹ میلیمتر می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواجانگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره نوزده ما مارن نام دارد. مارن انگشتری بسیار کلاسیک می‌باشد که روی آن کاملا تخت و مات می‌باشد. بسیاز مناسب برای انگشتری برای استفاده روزانه برای زوج‌های جوان می‌باشد. حلقه‌ای بسیاز عالی برای استفاده روزانه مخصوصا در محل کار. انگشتر مردانه دارای یک عدد نگین در گودی مربعی شکلی نیز هست که ورن آن ۱.۶۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۷ میلیمتر می‌باشد. انگشتر زنانه داراری عدد نگین نیز می‌باشد که وزن آن ۱.۲۰۰ گرم و پهنای آن ۳.۲ میلیمتر نیز می‌باشد.

انگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج شماره بیست ما گیم نام دارد. گیم از طراحی دامله در طراحی خود بهره برده است با این تفاوت که نگین کار دارای کاسه‌ می‌باشد و رکاب از دو طرف دارای برش نیم گردی است که به کاسه‌ای نگین اتصال دارد. طراحی بسیار فوق‌العاده‌ای دارد و وقار خاصی را درون خود دارد این ست. وزن انگشتر مردانه ۱.۲۰۰ گرم و پهنای آن ۲.۳ میلیمتر می‌باشد. وزن انگشتر زنانه ۱.۱۰۰ گرم و پهنای آن ۱.۹ میلیمتر هست. بسیاز ظریف و شیک.

انگشتر حلقه ازدواج

انگشتر حلقه ازدواج

امیدواریم از مطلبی که برای شما عزیزان آماده کرده‌این لذت برده باشید.

در صورت داشتن هر گونه سوالی در رابطه به مدل‌ها می‌توانید داخل کامنت‌ها با ما در ارتباط باشید.

لطفا از طریق ستارهای زیر به این مطلب امتیاز دهید و ما را در ارائه مطالب بعدی یاری نمایید نمایدد.

:به این مطلب امتیاز دهید!

مطالب پر بازدید

نوشته‌های محبوب

فروشگاه طلا و جواهر

جدیدترین مطالب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نوشته‌های مرتبط

جدیدترین مطالب فروشگاه طلا و جواهرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست