راهنمایی خرید 30 انگشتر بند انگشتی 2020 + ارسال رایگان

چگونه از انگشترهای بند انگشتی (نیم بند یا میدی) استفاده کنیم؟

انگشتر بند انگشتی

سلبریتی‌ها و فیمس‌ها عاشق انگشترهای بند انگشتی هستند و ما هم در هنر طلا عاشق این انگشترهای نیم بند هستیم.

از جمله افراد مشهوری ایرانی که از انگشتر بند انگشتی استفاده کرده‌اند می‌توان: سحر قریشی، نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما نام برد، و از افراد مشهور خارجی می‌توان: ریحانا، ونسا هاجنز و کلویی کارداشیان اشاره کرد. علاقه‌مندان به مد و فشن از ترند انگشترهای بند انگشتی به طور رایج استفاده می‌کنند.

تا به امروز (زمان نگارش این مطلب) ما پرسش‌های مختلفی در رابطه با انگشتر بند انگشتی دریافت کرده‌ایم. از این ‌رو در ما در هنرطلا تصمیم گرفتیم که راجع به این مدل از انگشتر یعنی انگشتر میدی که نام دیگر انگشتر بند انگشتی هست مطلبی کامل به همراه مدل‌های مختلفی انگشتر بند انگشتی برای خرید انگشتر نیم بند برای شما عزیزان آماده کنیم.

انگشترهای بند انگشتی یک روش جالب برای ایجاد ظاهری شیک و متفاوت است. حلقه‌های بند انگشتی ها معمولاً شکل‌های جالب و متفاوتی از انگشترها دارند. آنها در شکل‌ها و سبک‌های جالب و مختلفی وجود دارند. با انواع مختلف فلزات در طرح‌های بامزه و سنگ‌های زیبا نیز ساخته می‌شوند.

اندازه انگشتر بند انگشتی از سایز انگشت شما باید کوچک‌تر باشد تا در میان انگشت شما یعنی بند وسط انگشت شما قرار بگیرد.

سبک‌های مختلف انگشتر بند انگشتی:

 • Chevron (برای آشنایی با طرح‌های Chevron اینجا کلیک کنید)
 • Open (برای آشنایی با طرح‌های Open اینجا کلیک کنید)
 • Arrow (برای آشنایی با طرح‌های Arrow اینجا کلیک کنید)
 • Casual (برای آشنایی با طرح‌های Casual اینجا کلیک کنید)
 • Gemstone (برای آشنایی با طرح‌های Casual اینجا کلیک کنید)

معمولاً هر طراح طلا و جواهر مجموعه‌ای از انگشتر بند انگشتی ایجاد کرده و حتی برخی در طرح‌های خود از الماس و سنگ‌های قیمتی استفاده کرده است.

برخلاف سایر زیورآلات، انگشترهای نیم بند وقتی به‌ صورت چندتایی استفاده می‌شوند ظاهر بهتر و زیباتری را ایجاد می‌کنند. استفاده از یک حلقه بند انگشتی به تنهایی زیبایی آن‌چنانی ایجاد نمی‌کند.

پیشنهاد ما این هست که شما از چند انگشتر بند انگشتی داخل انگشتان یک دست خود استفاده کنید و اگر ناخن‌های شما مانیکور شده باشد، زیبایی حیرت انگیزی را به استایل شما می‌بخشد.

راهنمایی انتخاب مناسب انگشتر بند انگشتی

انگشتر بند انگشتی

هیچ دستورالعمل خاصی برای یک سبک شخصی و خاص وجود ندارد و خود شما بهتر می‌توانید برای انتخاب این انگشترهای نیم بند تصمیم بگیرید. اما در مقاله چند نکته ساده برای کمک به شما در انتخاب و ایجاد یک ظاهر مناسب با انگشترهای بند انگشتی آورده‌ایم:

 • از یک انگشتر بند انگشتی به تنهایی استفاده نکنید
 • پیشنهاد ما حداقل استفاده از چهار انگشتر نیم‌بند می‌باشد
 • از طرح‌های مختلف و متفاوت استفاده کنید
 • سبک‌های جدید و قدیمی را در کنار هم داشته باشید
 • از طرح‌های نازک و ضخیم در کنار هم استفاده کنید
 • انواع مختلف فلزات (طلا، نقره، استیل، برنج) را استفاده کنید

از فلزات مختلف در کنار هم استفاده کنید

انگشترهای نیم بند فرصتی مناسب برای استفاده از فلزات مختلف در کنار یکدیگر می‌باشد. هنگام استایل دادن به انگشت‌های خود با انگشترهای میدی می‌توانید طلای زرد، طلای رزگلد، نقره، ورشو، برنج و مدل‌های همراه با سنگ را در کنار هم استفاده کنید و جلوه‌ای جذاب را ایجاد کنید.

قرار گرفتن انگشترهای نیم بند با فلزات و رنگ‌های مختلف در کنار هم بسیار عالی به نظر می‌رسند. همچنین می‌توانید برای ایجاد یک ظاهر جذاب‌تر از نیم‌بندهای که سنگ بزرگ دارند هم استفاده کنید.

به خاطر بسپارید که در استفاده از حلقه های میدی شما باید قوانین را بشکنید و طرح‌های مختلف را در کنار هم استفاده کنید.

انگشترهای نیم بند را در کنار حلقه ازدواج خود استفاده کنید

بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند که به دلیل داشتن حلقه ازدواج نمی‌توانند از انگشتر نیم بند استفاده کنند. پیشنهاد ما این هست که نیم بندی که می‌خواهید استفاده کنید همان رنگ حلقه ازدواج شما را داشته باشد.

بهتر است از طرح‌های ساده برای نیم بند به همراه انگشتر ازدواج استفاده کنید. هدف از این پیشنهاد این است که انگشتر جواهر شما در میان شلوغی نیم بندها از بین نرود بلکه در کنار نیم بندهای ساده خود را به خوبی نشان دهد و به انگشتر یا انگشترهای میدی شما هم جلوه ببخشد.

در چند انگشت خود از انگشتر نیم بند استفاده کنیم؟

اینکه در چند انگشت باید از انگشتر میدی استفاده کنیم قانون خاصی وجود ندارد. پیشنهاد ما این است که در هر دست خود سه انگشت را برای استفاده از انگشتر بند انگشتی قرار دهید. اگرچه می‌توانید بیشتر از سه انگشت را انتخاب کنید اما توجه داشته باشید که ممکن است ظاهری آشفته و شلوغ را برای شما ایجاد کند. همچنین بسته به کشیدگی انگشتان خود و مدل نیم بند می‌توانید در یک انگشت از دو یا حتی سه نیم بند نیز استفاده کنید.

از دستبند هم در کنار انگشترهای نیم بند استفاده کنیم؟

برای استفاده از زیورآلات هیچ قانون مشخصی وجود ندارد. زمانی که شما از انگشترهای میدی استفاده می‌کنید قرار هست که تمرکز شما بر روی دستانتان باشد. استفاده از دستبندهای زیاد جلوه انگشترهای میدی شما را کم می‌کند. پیشنهاد ما این هست که یک دستبند نازک را برای این کار انتخاب کنید. برای انتخاب دستبند مناسب برای ست کردن با استایل خود می‌توانید این مطلب را مشاهد کنید.

از ظاهر جدید خودتان با استفاده از انگشترهای بند انگشتی لذت ببرید. با مخلوط کردن سبک‌ها، فلزات، رنگ‌ها و سنگ‌ها می‌تواند ده‌ها ظاهر جذاب و شیک را برای خودتان ایجاد کنید.

انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

محصولی از برند ورشو. ساخته شده از آلیاز ورشو. تک سایز و قابلیت اندازه شدن. سایز این نیم بند مقداری بزرگ است و اگر دنبال بند انگشتی یا انگشتر برای انگشت اشاره خود می‌گردید این نیم بند گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما می‌باشد.

ناموجود
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند طرح روکس از برند ورشو. سایز این نیم بند مقداری بزرگ است و برای انگشت اشاره مناسب می‌باشد. اگر دست‌های ظریفی دارید می‌توانید از این نیم بند به عنوان انگشتر هم استفاده کنید.

۳۳,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی

محصولی جدید از برند ورشوگالری. انگشتر نیم بند تاج. ساخته شده از فلز ورشو. انگشتر نیم بندی به شکل تاج که فری سایز می‌باشد و با توجه به اینکه انتهای انگشتر باز هست میتوان آن را مناسب با سایز دست سایز کرد. همچنین از نگین‌های خاکسری رنگ در ساخت این نیم بند استفاده شده است.

۳۹,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر میدی ساخته شده از فلز استیل به همراه آبکاری ماندگار رزگلد. این نیم بند از سبک دو طرفه بهره برده و در انتهای یک طرف آن یک سنگ گرد مشکی رنگ با طرح پلنگی سفید قرار داده شده است که ممکن مدل ارسالی برای شما سنگ آن با تصویر متفاوت باشد و در طرف دیگر آن یک سنگ اتمی تراش پرنس قرار داده شده است. سایز این انگشتر فری می‌باشد و قابلیت غییر سایز را نیز دارد

۱۸,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی

انگشتر نیم بند نقره طرح دو طرفه. در یک سر این نیم بند دو عدد قلب در کنار یکدیگر قرار داده شده اند. در طرف دیگر این نیم بند طرحی شبیه به اشک قرار داده شده است. این نیم بند مزین به نگین های اتمی تراش برلیان می‌باشد. ساخته شده توسط گالری شهر جواهر.

۱۱۹,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

جنس این نیم بند استیل می‌باشد و با آبکاری رادیوم رنگ سفید طلایی مانداگاری را به خود گرفته است. در یک سر این نیم بند برگ گیشنیزی قرار داده شده است و در طرف دیگر آن نگین اتمی که به حالت کاسه‌ای بر روی رکاب قرار گرفته است. سایز این نیم بند فری می‌باشد و می‌توانید آن را مناسب با سایز انگشت خود تنظیم کنید.

۱۷,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی

انگشتر نیم بند طرح گل و شاخه ساخته شده از فلز ورشو هست. سایز این نیم بند فری می‌باشد و قابلیت تغییر سایز را نیز دارد. نمای کلی این نیم بند بزرگ هست و می‌توان به صورت تکی از این نیم بند در داخل یک دست استفاده کرد.

ناموجود
انگشتر بند انگشتی

انگشتر نیم بند طرح کوه نمادی از استواری می‌باشد که دارای هفت قله می‌باشد. سایز این نیم بند فری هست و با توجه با اینکه زیر این انگشتر باز هست قابلیت سایز کردن را دارد. طرح کلی این نیم بند مقداری بزرگ هست و اگر دنبال طرحی هستید که بزرگ باشد قطعا این انگشتر نیم بند انتخاب مناسبی برای شما می‌تواند باشد.

ناموجود
انگشتر بند انگشتی

این نیم بند از آلیاز برنج ساخته شده و نوع آبکاری آن گری می‌باشد. این انگشتر نیم بند از سه ردیف تشکیل شده که در ردیف اول و سوم آن یک طرح دونه برف با قطر حدود سه میلیمتر نصب شده و در ردیف وسط آن یک نگین اتمی با کیفیت تراش برلیان قرار داده شده است. سایز این انگشتر فری می‌باشد.

۲۱,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند صورتی تشکیل شده از یک طرح باز دو طرف می‌باشد که در یک طرف آن سنگ مربع صورتی رنگی با رگه‌های سفید قرار داده شده است که ممکن است مدل سنگ ارسالی برای شما مقداری با تصویر متفاوت باشد زیرا سنگ‌ها کاملا شبیه به یکدیگر نیستند. در طرف دیگر این نیم بند سنگ اتمی با تراش پرنس قرار داده شده است که گزینه مناسبی برای استفاده می‌باشد.

۱۷,۵۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بندی زیبا مشابه که با چند مدل دیگر که توسط برند زردیس در مطالب همین پست معرفی شده‌اند. این نیم بند از طرح دو طرفه بهره برده که در یک سر آن نگین اوالی سبز رنگی فوق‌العاده زیبا قرار داده شده و می‌تواند در استفاده روزانه شما یکی از گزینه‌های مورد علاقه شما باشد.

۱۸,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بند پرنس ساخته از استیل با کیفیت می‌باشد که با آبکاری طلایی رنگ با کیفیت پوشیده شده است. این نیم بند از طراحی دو طرفه استفاده می‌کند که بر روی یک طرف آن سنگ با کیفیتی به طرح پرنس قرار داده شده و در طرف دیگر آن یک نگین با تراش برلیان قرار داده شده است. سایز این نیم بند فری می‌باشد و با توجه با باز بودن طرح آن قابلیت مقداری تغییر سایز را دارد. همچنین مناسب برای استفاده تکی داخل یک دست می‌باشد این نیم بند.

۱۸,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند پروانه ساخته شده از آلیاژ برنج و با آبکاری با کیفیت گری رادیوم. سایز این انگشتر فری می‌باشد و با توجه به باز بودن مدل این نیم بند قایل تغییر سایز برای هر انگشتی می‌باشد.

۲۰,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی

نیم بندی زیبا و پهن که با توجه به اینکه زیر آن باز هست قابلیت سایز شدن برای هر انگشتی را دارد. طرح این نیم بند زیگ زاگ می‌باشد که در دنیای مد طرحی شناخته شده و مسحور کننده می‌باشد. وزن این نیم بند نیز حدود ۳ گرم می‌باشد.

۸۵,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی

این نیم بند از آلیاز برنج ساخته شده و نوع آبکاری آن گری می‌باشد. این انگشتر نیم بند از سه ردیف تشکیل شده که در ردیف اول و سوم آن یک پولک با قطر حدود سه میلیمتر نصب شده و در ردیف وسط آن یک نگین اتمی با کیفیت تراش برلیان قرار داده شده است. سایز این انگشتر فری می‌باشد.

۱۹,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بند تک ساز از برند زردیس. ساخته شده از آلیاژ استیل با آبکاری رزگلد ماندگار. این نیم بند از طرح چپ و راست بهره برده در یک سر آن سنگ مکعب شکلی با لبه‌های گرد به رنگ آبی پر رنگ همراه با رگه‌های قرار داده شده است. در طرف دیگر این نیم بند پند سنگ اتمی با کیفیت نصب شده است. ممکن است محصول ارسالی برای شما طرف سنگ آبی آن با تصویر دارای مقداری تفاوت باشد.

۱۸,۰۰۰ تومان
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

این بند ساخته از فلز استیل می‌باشد و رنگ آن سفید می‌باشد که آبکاری با کیفیت آن مانع از بین رفتن زود رنگ می‌شود. سایز این بند انگشتی مقداری بزرگ هست و برای دسته‌های ظریف و کشیده می‌شود از آن به عنوان انگشتر استفاده کرد.

۲۱,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بندی زیبا و باکیفیت. ساخته شده از نقره ۹۲۵ عیار. قابلیت تنظیم سایز. طرحی یکدست و قرینه. طراحی شده با اشکال اسلیمی (Ornaments). پیشنهادی فوق‌العاده برای شما. یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن. طرح زیبای این بند انگشتی مطمئناً باعث حیرت شما خواهد شد.

۲۲۱,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی

نیم بند ظریف و زیبا ساخته شده از آلیاژ نقره. این نیم بند در دو سر انتهایی خود دارای یک جفت ستاره می‌باشد که در وسط این ستاره ها نگینی با تراش برلیان کار شده است. بر روی رکاب این نیم بند طرحی همانند بندهای روی کفش نقش بسته است که زیبایی خاصی دارد. سایز این نیم بند فری می‌باشد.

۱۳۱,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط هنر طلا ★

بند انگشتی گواره از طرح دو طرح بهره برده و در دوو سر آن گوی گرد قرا گرفته که یک انگشتر بند انگشتی فوق‌العاده برای ست کردن با زیورآلات شما هست. جنس این محصول نقره می‌باشد و سایز آن فری می‌باشد که قابلیت تغییر سایز را نیز دارد. میتوان دو عدد از این نیم‌بند را در یک دست استفاده کرد.

۱۵۲,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط هنر طلا ★

نیم بند ساده و طلایی رنگ بسیاز زیبا ساخته شده از فلز استیل. پیشنهاد می‌کنیم از این نیم بند در یک دست خود دو یا سه تا استفاده کنید. به دلیل اینکه این انگشتر نیم بند قابل تغییر سایز هست به راحتی می‌توانید آن را در قسمت‌های مختلف انگشتان دست خود قرار دهید و به دلیل ظریف بودن می‌توانید از دو و یا حتی سه عدد از این نیم‌بند در داخل یه دست خود استفاده کنید.

۲۰,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند زد استلایل از فلز نقره ساخته شده. انحنای این نیم بند به قدری زیبا هست که مطمئنا شما را حیرت زده می‌کند. این نیم بند فری سایز می‌باشد اما به دلیل استایل باز آن قابل تغییر اندازه می‌باشد. برای استفاده استفاده از چند نیم بند این محصول می‌تواند یک گزینه عالی برای انتخاب باشد.

۱۰۴,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

آلیاژ این نیم بند فلز استیل می‌باشد و سایز آن فری است. این نیم بند علاوه بر استفاده از طراحی دو طرفه، بر روی رکاب خود دارای دال‌برهای هست که زیبای آن را افزایش می‌دهد. در یک طرف این نیم بند سنگ اوال زیبای با حاله‌ای از رنگ صورتی قرار داده شده و در طرف دیگر آن نگین اتمی با کیفیتی که به صورت کاسه‌ای قرار گرفته است.

۱۹,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

این انگشتر نیم بند از جنس فلز استیل ساخته شده. از طراحی دو طرفه بهرمند هست. در انتهای یک سر آن یک سنگ مربع با گوشه‌های گرد قرار داده شده، که ممکن مدل ارسالی برای شما طرح سنگ آن مقداری متفاوت باشد. همچین سایز این نیم بند فری می‌باشد. اگر انگشتان لاغر و کشیده‌ای داشته باشید می‌توانید به عنوان نیم‌بند هم از این نیم بند استفاده کنید.

۱۹,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند سه ردیف طرح قلب از برند زردیس. این نیم بند از جنس برنج و با آبکاری رادیوم گری می‌باشد. مناسب برای استفاده به صورت تکی و همراه با انگشتر نامزدی و ازدوج. سایز این انگشتر فری می‌باشد و هدیه بسیار شیک و مناسب نیم هست. دارای سه ردیف که در انتهای ردیف اول و دوم دو قلب به صورت قرینه قرار گرفته اند و در ردیف وسط آن هشت سنگ اتمی با کیفیت قرار داده شده است.

۲۱,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

این انگشتر نیم بند از فلز استیل (آبکاری رادیوم با کیفیت) ساخته شده است و از طرح دو طرفه چپ و راست بهره برده است. در انتهای یک سر آن یک سنگ پرنس با کیفیت قرار داده شده است و در سمت دیگر آن پنج سنگ با کیفیت تراش براش برلیان قرار داده شده. این انگشتر نیم بند مناسب ست کردن با حلقه ازدواج می‌باشد.

۲۱,۰۰۰ تومان
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر میدی طرح ستاره، از برند زردیس. این نیم بند دارای سه ردیف می‌باشد که ردیف اول و سوم آن به صورت چپ و راستی قرینه یکدیگر می‌باشند که در دو سر آن ستاره کوچکی نصب شده است. ردیف وسط آن دارای هشت عدد نگین اتمی با کیفیت می‌باشد. این نیم بند به دلیل سه ردیف بودن آن برای استفاده تکی در یک انگشت بسیار مناسب می‌باشد. سایز این نیم بند پنج می‌باشد.

ناموجود
انگشتر بند انگشتی
★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند طرح قلب از برند زردیس از جنس فلز برنج می‌باشد که ظاهری زیبا ظریف و چشم نواز دارد. دارای هشت قلب می‌باشد که قلب‌ها به صورت یکی در میان بر عکس هستند و دارای اتصال مناسبی هستند. سایز این نیم بند فری می‌باشد و قابلیت تغییر سایز نیز ندارد.

۲۰,۰۰۰ تومان

۳۰ - نیم بند ماهی

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

محصولی از برند ورشو. ساخته شده از آلیاز ورشو. تک سایز و قابلیت اندازه شدن. سایز این نیم بند مقداری بزرگ است و اگر دنبال بند انگشتی یا انگشتر برای انگشت اشاره خود می‌گردید این نیم بند گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما می‌باشد.

۲۹ - انگشتر نیم بند رولکس

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند طرح روکس از برند ورشو. سایز این نیم بند مقداری بزرگ است و برای انگشت اشاره مناسب می‌باشد. اگر دست‌های ظریفی دارید می‌توانید از این نیم بند به عنوان انگشتر هم استفاده کنید.

۲۸ - نیم بند میدی

انگشتر بند انگشتی

محصولی جدید از برند ورشوگالری. انگشتر نیم بند تاج. ساخته شده از فلز ورشو. انگشتر نیم بندی به شکل تاج که فری سایز می‌باشد و با توجه به اینکه انتهای انگشتر باز هست میتوان آن را مناسب با سایز دست سایز کرد. همچنین از نگین‌های خاکسری رنگ در ساخت این نیم بند استفاده شده است.

۲۷ - انگشتر میدی نگینی

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر میدی ساخته شده از فلز استیل به همراه آبکاری ماندگار رزگلد. این نیم بند از سبک دو طرفه بهره برده و در انتهای یک طرف آن یک سنگ گرد مشکی رنگ با طرح پلنگی سفید قرار داده شده است که ممکن مدل ارسالی برای شما سنگ آن با تصویر متفاوت باشد و در طرف دیگر آن یک سنگ اتمی تراش پرنس قرار داده شده است. سایز این انگشتر فری می‌باشد و قابلیت غییر سایز را نیز دارد

۲۶ - نیم بند قلب

انگشتر بند انگشتی

انگشتر نیم بند نقره طرح دو طرفه. در یک سر این نیم بند دو عدد قلب در کنار یکدیگر قرار داده شده اند. در طرف دیگر این نیم بند طرحی شبیه به اشک قرار داده شده است. این نیم بند مزین به نگین های اتمی تراش برلیان می‌باشد. ساخته شده توسط گالری شهر جواهر.

۲۵ - نیم بند گیش

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

جنس این نیم بند استیل می‌باشد و با آبکاری رادیوم رنگ سفید طلایی مانداگاری را به خود گرفته است. در یک سر این نیم بند برگ گیشنیزی قرار داده شده است و در طرف دیگر آن نگین اتمی که به حالت کاسه‌ای بر روی رکاب قرار گرفته است. سایز این نیم بند فری می‌باشد و می‌توانید آن را مناسب با سایز انگشت خود تنظیم کنید.

۲۴ - نیم بند برگ

انگشتر بند انگشتی

انگشتر نیم بند طرح گل و شاخه ساخته شده از فلز ورشو هست. سایز این نیم بند فری می‌باشد و قابلیت تغییر سایز را نیز دارد. نمای کلی این نیم بند بزرگ هست و می‌توان به صورت تکی از این نیم بند در داخل یک دست استفاده کرد.

۲۲ - نیم بند کوه

انگشتر بند انگشتی

انگشتر نیم بند طرح کوه نمادی از استواری می‌باشد که دارای هفت قله می‌باشد. سایز این نیم بند فری هست و با توجه با اینکه زیر این انگشتر باز هست قابلیت سایز کردن را دارد. طرح کلی این نیم بند مقداری بزرگ هست و اگر دنبال طرحی هستید که بزرگ باشد قطعا این انگشتر نیم بند انتخاب مناسبی برای شما می‌تواند باشد.

۲۱ - بند انگشتی دونه برف

انگشتر بند انگشتی

این نیم بند از آلیاز برنج ساخته شده و نوع آبکاری آن گری می‌باشد. این انگشتر نیم بند از سه ردیف تشکیل شده که در ردیف اول و سوم آن یک طرح دونه برف با قطر حدود سه میلیمتر نصب شده و در ردیف وسط آن یک نگین اتمی با کیفیت تراش برلیان قرار داده شده است. سایز این انگشتر فری می‌باشد.

۲۰ - انگشتر نیم بند صورتی

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند صورتی تشکیل شده از یک طرح باز دو طرف می‌باشد که در یک طرف آن سنگ مربع صورتی رنگی با رگه‌های سفید قرار داده شده است که ممکن است مدل سنگ ارسالی برای شما مقداری با تصویر متفاوت باشد زیرا سنگ‌ها کاملا شبیه به یکدیگر نیستند. در طرف دیگر این نیم بند سنگ اتمی با تراش پرنس قرار داده شده است که گزینه مناسبی برای استفاده می‌باشد.

۱۹ - انگشتر نیم بند اوال

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بندی زیبا مشابه که با چند مدل دیگر که توسط برند زردیس در مطالب همین پست معرفی شده‌اند. این نیم بند از طرح دو طرفه بهره برده که در یک سر آن نگین اوالی سبز رنگی فوق‌العاده زیبا قرار داده شده و می‌تواند در استفاده روزانه شما یکی از گزینه‌های مورد علاقه شما باشد.

۱۸ - انگشتر نیم بند پرنس

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بند پرنس ساخته از استیل با کیفیت می‌باشد که با آبکاری طلایی رنگ با کیفیت پوشیده شده است. این نیم بند از طراحی دو طرفه استفاده می‌کند که بر روی یک طرف آن سنگ با کیفیتی به طرح پرنس قرار داده شده و در طرف دیگر آن یک نگین با تراش برلیان قرار داده شده است. سایز این نیم بند فری می‌باشد و با توجه با باز بودن طرح آن قابلیت مقداری تغییر سایز را دارد. همچنین مناسب برای استفاده تکی داخل یک دست می‌باشد این نیم بند.

۱۷ - نیم بند پروانه

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند پروانه ساخته شده از آلیاژ برنج و با آبکاری با کیفیت گری رادیوم. سایز این انگشتر فری می‌باشد و با توجه به باز بودن مدل این نیم بند قایل تغییر سایز برای هر انگشتی می‌باشد.

۱۶ - انگشتر نیم بند زیگ‌زاگ

انگشتر بند انگشتی

نیم بندی زیبا و پهن که با توجه به اینکه زیر آن باز هست قابلیت سایز شدن برای هر انگشتی را دارد. طرح این نیم بند زیگ زاگ می‌باشد که در دنیای مد طرحی شناخته شده و مسحور کننده می‌باشد. وزن این نیم بند نیز حدود ۳ گرم می‌باشد.

۱۵ - انگشتر نیم بند دو پولک

انگشتر بند انگشتی

این نیم بند از آلیاز برنج ساخته شده و نوع آبکاری آن گری می‌باشد. این انگشتر نیم بند از سه ردیف تشکیل شده که در ردیف اول و سوم آن یک پولک با قطر حدود سه میلیمتر نصب شده و در ردیف وسط آن یک نگین اتمی با کیفیت تراش برلیان قرار داده شده است. سایز این انگشتر فری می‌باشد.

۱۴ - انگشتر بند انگشتی آبی

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بند تک ساز از برند زردیس. ساخته شده از آلیاژ استیل با آبکاری رزگلد ماندگار. این نیم بند از طرح چپ و راست بهره برده در یک سر آن سنگ مکعب شکلی با لبه‌های گرد به رنگ آبی پر رنگ همراه با رگه‌های قرار داده شده است. در طرف دیگر این نیم بند پند سنگ اتمی با کیفیت نصب شده است. ممکن است محصول ارسالی برای شما طرف سنگ آبی آن با تصویر دارای مقداری تفاوت باشد.

۱۳ - انگشتر بند انگشتی ستاره نگین

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

این بند ساخته از فلز استیل می‌باشد و رنگ آن سفید می‌باشد که آبکاری با کیفیت آن مانع از بین رفتن زود رنگ می‌شود. سایز این بند انگشتی مقداری بزرگ هست و برای دسته‌های ظریف و کشیده می‌شود از آن به عنوان انگشتر استفاده کرد.

۱۲ - بند انگشتی اورنامنت

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

نیم بندی زیبا و باکیفیت. ساخته شده از نقره ۹۲۵ عیار. قابلیت تنظیم سایز. طرحی یکدست و قرینه. طراحی شده با اشکال اسلیمی (Ornaments). پیشنهادی فوق‌العاده برای شما. یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن. طرح زیبای این بند انگشتی مطمئناً باعث حیرت شما خواهد شد.

۱۱ - نیم بند نقره ستاره

انگشتر بند انگشتی

نیم بند ظریف و زیبا ساخته شده از آلیاژ نقره. این نیم بند در دو سر انتهایی خود دارای یک جفت ستاره می‌باشد که در وسط این ستاره ها نگینی با تراش برلیان کار شده است. بر روی رکاب این نیم بند طرحی همانند بندهای روی کفش نقش بسته است که زیبایی خاصی دارد. سایز این نیم بند فری می‌باشد.

۱۰ - بند انگشتی گوارسه

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط هنر طلا ★

بند انگشتی گواره از طرح دو طرح بهره برده و در دوو سر آن گوی گرد قرا گرفته که یک انگشتر بند انگشتی فوق‌العاده برای ست کردن با زیورآلات شما هست. جنس این محصول نقره می‌باشد و سایز آن فری می‌باشد که قابلیت تغییر سایز را نیز دارد. میتوان دو عدد از این نیم‌بند را در یک دست استفاده کرد.

۹ - انگشتر نیم بند ساده

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط هنر طلا ★

نیم بند ساده و طلایی رنگ بسیاز زیبا ساخته شده از فلز استیل. پیشنهاد می‌کنیم از این نیم بند در یک دست خود دو یا سه تا استفاده کنید. به دلیل اینکه این انگشتر نیم بند قابل تغییر سایز هست به راحتی می‌توانید آن را در قسمت‌های مختلف انگشتان دست خود قرار دهید و به دلیل ظریف بودن می‌توانید از دو و یا حتی سه عدد از این نیم‌بند در داخل یه دست خود استفاده کنید.

۸ - انگشتر نیم بند نقره زد استایل

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند زد استلایل از فلز نقره ساخته شده. انحنای این نیم بند به قدری زیبا هست که مطمئنا شما را حیرت زده می‌کند. این نیم بند فری سایز می‌باشد اما به دلیل استایل باز آن قابل تغییر اندازه می‌باشد. برای استفاده استفاده از چند نیم بند این محصول می‌تواند یک گزینه عالی برای انتخاب باشد.

۷ - انگشتر بند انگشتی اوال

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

آلیاژ این نیم بند فلز استیل می‌باشد و سایز آن فری است. این نیم بند علاوه بر استفاده از طراحی دو طرفه، بر روی رکاب خود دارای دال‌برهای هست که زیبای آن را افزایش می‌دهد. در یک طرف این نیم بند سنگ اوال زیبای با حاله‌ای از رنگ صورتی قرار داده شده و در طرف دیگر آن نگین اتمی با کیفیتی که به صورت کاسه‌ای قرار گرفته است.

۶ - انگشتر بند انگشتی مرمری

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

این انگشتر نیم بند از جنس فلز استیل ساخته شده. از طراحی دو طرفه بهرمند هست. در انتهای یک سر آن یک سنگ مربع با گوشه‌های گرد قرار داده شده، که ممکن مدل ارسالی برای شما طرح سنگ آن مقداری متفاوت باشد. همچین سایز این نیم بند فری می‌باشد. اگر انگشتان لاغر و کشیده‌ای داشته باشید می‌توانید به عنوان نیم‌بند هم از این نیم بند استفاده کنید.

۴ - انگشتر بند انگشتی سه رج

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند سه ردیف طرح قلب از برند زردیس. این نیم بند از جنس برنج و با آبکاری رادیوم گری می‌باشد. مناسب برای استفاده به صورت تکی و همراه با انگشتر نامزدی و ازدوج. سایز این انگشتر فری می‌باشد و هدیه بسیار شیک و مناسب نیم هست. دارای سه ردیف که در انتهای ردیف اول و دوم دو قلب به صورت قرینه قرار گرفته اند و در ردیف وسط آن هشت سنگ اتمی با کیفیت قرار داده شده است.

۳ - انگشتر بند انگشتی طرح پرنس

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

این انگشتر نیم بند از فلز استیل (آبکاری رادیوم با کیفیت) ساخته شده است و از طرح دو طرفه چپ و راست بهره برده است. در انتهای یک سر آن یک سنگ پرنس با کیفیت قرار داده شده است و در سمت دیگر آن پنج سنگ با کیفیت تراش براش برلیان قرار داده شده. این انگشتر نیم بند مناسب ست کردن با حلقه ازدواج می‌باشد.

۲ - بند انگشتی طرح ستاره

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر میدی طرح ستاره، از برند زردیس. این نیم بند دارای سه ردیف می‌باشد که ردیف اول و سوم آن به صورت چپ و راستی قرینه یکدیگر می‌باشند که در دو سر آن ستاره کوچکی نصب شده است. ردیف وسط آن دارای هشت عدد نگین اتمی با کیفیت می‌باشد. این نیم بند به دلیل سه ردیف بودن آن برای استفاده تکی در یک انگشت بسیار مناسب می‌باشد. سایز این نیم بند پنج می‌باشد.

۱ - انگشتر بند انگشتی طرح قلب

انگشتر بند انگشتی

★ پیشنهاد شده توسط خریداران ★

انگشتر نیم بند طرح قلب از برند زردیس از جنس فلز برنج می‌باشد که ظاهری زیبا ظریف و چشم نواز دارد. دارای هشت قلب می‌باشد که قلب‌ها به صورت یکی در میان بر عکس هستند و دارای اتصال مناسبی هستند. سایز این نیم بند فری می‌باشد و قابلیت تغییر سایز نیز ندارد.

راهنما

اگر قیمت بعضی از کالاها نمایش داده نمی‌شود،

می‌توانید بر روی دکمه خرید این محصول از دیجیکالا کلید کنید

و قیمت + تصاویر بیشتر را مشاهده نمایید.

:به این مطلب امتیاز دهید!

مطالب پر بازدید

نوشته‌های محبوب

فروشگاه طلا و جواهر

جدیدترین مطالب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نوشته‌های مرتبط

جدیدترین مطالب فروشگاه طلا و جواهرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست